Adventní pochod přes hranice.

Žádost o registraci

! POZOR !!!!!!! STARTUJEME JIŽ DNES !!!!!!! POUZE DO 10:00 JE MOŽNÉ SE REGISTROVAT ON-LINE !!!!!!!! PAK UŽ JEN OSOBNĚ V RESTAURACI HRANICE!

Jsme rádi, že jste se rozhodli zúčastnit Prázdninového výletu k sousedům do Oberwiesenthalu. Zde je možnost online registrace, vyplněním a odesláním následujícího formuláře. Jakmile registraci vyplníte a odešlete, registrace bude zpracována a na váš email bude odesláno potvrzení, kde budete mít uvedeno vaše registrační číslo. Registrace je platná až po obdržení registračního čísla. Pokud byste email s tímto číslem do týdne od registrace neobdrželi, registrujte se, prosím, znovu. Ačkoliv bychom pro vás snesli i modré z nebe, technika se občas rozhodne nám ukázat „kdo je tady skutečně pánem“…Jelikož je každému účastníkovi přiřazováno samostatné registrační číslo, je nutné registraci provést pro každého účastníka pochodu. A to tak, že buď každý účastník pochodu vyplní registrační formulář samostatně, nebo vyplníte formulář pro jednoho z vás a ostatní členy napíšete do poznámky s tím, že u každého člena budou v poznámce vypsány stejné informace, jaké jste vyplňovali u sebe. Poté obdržíte registrační číslo pro každého účastníka pochodu.

Projekt „PRÁZDNINOVÝ VÝLET NA MĚSTSKÉ SLAVNOSTI V OBERWIESENTHALE“ je spolufinancován Evropskou unií v rámci Fondu malých projektů.